Jeden den s lektorem

IMG_3086

PROGRAM A TERMÍNY PRO JEDEN DEN S LEKTOREM PRO ROK 2019 PŘIPRAVUJEME. MEZITÍM SI MŮŽETE PŘEČÍST, JAK TO FUNGOVALO MINULOU SEZÓNU.

Výukový program Jeden den s lektorem jsme se rozhodli zavést pro všechny zájemce o výuku bajkování, kteří si napoprvé netroufají přijet hned na víkendový Singltrek Camp, nebo si to nemohou dovolit (například maminky od malých dětí). Nezáleží na Vaší fyzické ani technické zdatnosti. I za jeden den pod odborným vedením se dá na kole výrazně zlepšit, zbavit se strachu a posunout své hranice.

V roce 2018 již pořádáme výukové programy na Singltreku pod Smrkem sedmým rokem. Našimi výukovými programy prošly již více než sedm set účastníků, někteří opakovaně.

Čeká Vás výuka v malé skupince lidí, která umožňuje individuální přístup. Nejprve potrénujete techniku na pumptreku a mobilních překážkách, poté vyrazíte na stezky Singltreku pod Smrkem. Celý den se Vám bude intenzivně věnovat oblíbení, přátelští a trpěliví lektoři pod vedením Honzy Tandlera.

Termíny pro rok 2018:

09.06. – Jeden den s lektorem #1 Singltrek pod Smrkem

01.09. – Jeden den s lektorem #2 Singltrek pod Smrkem

15.09. – Jeden den s lektorem #3 Singltrek pod Smrkem

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NA JEDEN DEN S LEKTOREM NAJDETE ZDE

Podmínky účasti na výukových programech Singltrek Centra najdete zde.

IMG_3130Program akce:

9:45 – hodin sraz účastníků, seznámení u Singltrek Centra
10:00 – 12:30 koučování
12:30 – 13:30 společný oběd
13:30 – 17:30 koučování
17:30 – 18:00 společné posezení v Singltrek Centru, káva/pivo

 

Cena: 1490 Kč

V ceně je zahrnuto koučování, oběd (polévka a hlavní jídlo dle aktuální nabídky Singltrek Centra), žeton na sprchu, žeton na myčku kol, káva/pivo.

Co s sebou:

Vlastní kolo (případně je možné si vypůjčit kolo v Singltrek Centru, rezervujte zde)

Vak nebo láhev na vodu (pitnou vodu Vám zdarma doplníme v Singltrek Centru), případně malou svačinu na doplnění energie.

Osobní doklady (stezky Singltreku pod Smrkem částečně vedou územím Polska).

Při výuce je povinná cyklistická helma. Doporučujeme cyklistické rukavice. Další ochranné prvky (chrániče kolen apod.) nejsou pro výuku potřeba.

Pokud běžně jezdíte s SPD (nebo s jinými pedálovými systémy), kurz v nich můžete absolvovat. Pro nácvik techniky se však řada lidí cítí jistěji na placatých pedálech. Volba je na Vás. Určitě si s sebou na Jeden den s lektorem vezměte i nějaké (klidně úplně obyčejné) tenisky s plochou podrážkou, protože část tréninku probíhá na pumptreku na našich speciálních kolech s placatými pedály.

: Polish