Partneři

Lesy České republiky

Síť stezek pro terénní cyklistiku Singltrek pod Smrkem vznikla na pozemcích spravovaných Lesy ČR, s.p. jako projekt moderní formy plnění veřejného zájmu na lesích podporou jeho rekreační funkce. Stezky Singltreku pod Smrkem byly realizovány z investičních zdrojů Lesů ČR, s.p. a díky dotacím, které podnik pro tento záměr získal. Více se o důležité roli Lesů ČR, s.p. pro Singltrek pod Smrkem dočtete v sekci Historie Singltreku pod Smrkem.

Lesy ČR, s.p. podporou Singltreku pod Smrkem přinášejí atraktivní příležitost pobytu v přírodě pro širokou veřejnost a rozvoje cestovního ruchu v regionu.

Author

Author je dlouhodobých partnerem Singltreku pod Smrkem.

MADISON

MADISON je britská značka cyklistického oblečení kladoucí důraz na nadčasový a střídmý vzhled. Díky tomu, že se téměř žádná vyjížďka a Britských ostrovech neobejde bez nějaké dávky deště, vyrábí MADISON praktické zkušenostmi ověřené oděvy do každého počasí. Přestože v jeho nabíce je stále více high-end produktů, MADISON je obvzvlášť silný ve střední třídě, ve které většinou nabízí za méně peněz propracovanější provedení než ostřílení hráči na trhu.

Etnies

Etnies je známý výrobce obuvi a oblečení pro aktivní životní styl. Původ má ve skateboardingu, ale dnes svými výrobky pokrývá široké spektrum aktivit a způsobů trávení volného času. Klade přitom důraz na svou spoluzodpovědnost za stav naší planety. Začátkem roku 2014 vstoupil Etnies do partnerství se Singltrekem pod Smrkem, aby vytvořil silnější propojení mezi svými kořeny v městských sportovních aktivitách a pobytem v přírodě. Partnerství mezi Singltrekem a Etnies se bude soustředit zejména na výukové programy pro širokou veřejnost a akce pro mládež.

Mudhugger

Mudhugger představuje revoluční blatník, který funguje na celo-odpruženém kole i s teleskopickou sedlovou – a neplandá. Vaše pračka ho bude milovat, protože zůstanete čistí. Když vynálezci Mudhuggeru Bruce a Jamie Gardinerovi hledali, odkud by mohly být blatníky disribuovány zákazníkům v Evoprských zemích, skončili na Singltreku pod Smrkem. Tak vzniklo partnerství mezi nejlepšími blatníky a nejlepšími stezkami.

RST

RST je značka kvalitních odpružených vidlic pro horská kola svým sortimentem zasahující do všech výkonnostních tříd, kterou od roku 1990 jako svůj cyklistický program vyrábí taiwanská firma Dah Ken Industrial Co. Ltd. Dnes se RST díky zkušenostem a odborným znalostem z vývoje a výroby vlastních odpružených systémů řadí mezi lídry v oboru – a to zejména u vidlic střední třídy vynikajících vysokou spolehlivostí a poměrem mezi cenou a kvalitou.

Konrád Vratislavice

Čepujeme pivo Konrád z Vratislavic nad Nisou. Konrád fandí cyklistice a proto podporuje i Singltrek pod Smrkem. My jsme zase rádi, že můžeme návštěvníkům nabídnout místní pivo, které získává stále větší uznání.  Jejich 12° v roce 2013 vyhrála ve své kategorii ocenění World Beer Awards. Přijďte ji k nám ochutnat.

SmartMaps

SmartMaps je obchodní značka digitálních map, navigací a průvodců patřící české kartografické a softwarové firmě Mapy.cz. Singltrek pod Smrkem používá mapové podklady Mapy.cz pro svůj orientační systém díky partnerství navázanému se SmartMaps v roce 2012. Návštěvníci Singltreku pod Smrkem mají od Mapy.cz zdarma k dispozici aplikaci SmartMaps a mapu Singltreku pod Smrkem.

Komunální partneři

Frýdlant

Nové Město pod Smrkem

Lázně Libverda

: English