Pension&Restaurant U Všech andělů

Singltrek Pension & Restaurant U Všech andělů je novým přírůstkem do Singltrek rodiny. Najdete ho přímo v centru Nového Města pod Smrkem poblíž náměstí, na adrese Revoluční 42. Na nástupní místo Singltrek Centrum z penzionu dojedete na kole za 5 minut.

IMG_1512 Panorama-2Penzion má kapacitu 16 lůžek (navíc je možno přidat několik přistýlek) v nově zrekonstruovaných pokojích. Pokoje jsou jedno, dvou, tří a čtyřlůžkové. Ke každému pokoji náleží vlastní sprcha a WC. Pro ubytované v penzionu je k dispozici úschovna kol. Rezervovat ubytování je možné na odkazu booking.singltrekpodsmrkem.czna e-mailu uvsechandelu@singltrek.cz, nebo na telefonu 724 002 407 (Michael Svoboda).

Restaurace se nachází v přízemí penzionu a je pro veřejnost otevřena od čtvrtka do neděle. Nabízí teplá jídla po celý den. Nabídka restaurace se často obměňuje podle sezónních surovin. Penzion má velice příjemnou letní zahrádku.

12.09.14 - 23Penzion je pojmenován podle jedné ze sekcí stezek Singltreku pod Smrkem, které odkazuje k poetickému názvu štoly na cín datované v letopisech k roku 1582. Originální výzdobu penzionu a také jeho nesmírně příjemnou atmosféru vytvářejí manželé Lucie a Michael Svobodovi. Přijeďte, moc se na Vás těšíme.

Už jste u nás byli? Prosíme, vytvořte recenzi na webu TripAdvisor. Budeme Vám vděční za zpětnou vazbu i za doporučení dalším návštěvníkům.