Poslední letošní termíny výukových programů!

21 Jul

posted by

Categories: Singltrek Blog

Comments: 0

Milí přátelé,

srdečně Vás zveme na poslední letošní termíny našich výukových programů. Víkendový Singltrek Camp proběhne 7. – 9.8.2015 a zbývající termíny Jednoho dne s lektorem jsou 23.8., 5.9. a 26.9.2015.

Výukové kempy pro terénní cyklisty na Singltreku pod Smrkem pořádáme čtvrtým rokem. Za tu dobu jimi prošlo již téměř 5 stovek lidí, někteří i opakovaně, všichni s úsměvem na tváři. Mnohé absolventy a absolventky našich výukových programů často a rádi na Singltreku znovu potkáváme, teď už jako mnohem jistější a zkušenější bajkery. Mnoho z těch, kteří k nám na výukový program původně přijeli jako takřka úplní začátečníci, láska ke kolu chytla tak, že se časem posunuli až k velmi technickému ježdění a hledají stále těžší výzvy. Ale i když po kurzu zůstanete “jen” u klasického trailového ježdění a bude Vám to tak stačit, je to také dobře. Jsme rádi, že jsme již tolika lidem mohli zprostředkovat ryzí radost z kola a ježdění na stezkách.

V čem Vám účast na výukovém programu na Singltreku pod Smrkem pomůže? Naučíte se ovládat na stezkách kolo jako profíci. Zbavíte se zbytečného strachu, který Vás možná blokuje ve zlepšování. Zvýšíte nejen svoji bezpečnost na vyjížďkách, ale razantně také vzroste faktor zábavy při ježdění na kole. A také poznáte nové přátele a zažijete nezapomenutelný den nebo víkend v krásném prostředí a mnoho legrace v dobré partě lidí.

Budou se Vám věnovat oblíbení a trpěliví lektoři, expertní MTB jezdci s mnohaletou zkušeností z výuky. Naše výukové programy jsou určeny běžně fyzicky zdatným lidem, mírně až středně pokročilým terénním cyklistům. Účastníci jsou rozděleni do menších skupinek, ve kterých se jim lektoři mohou individuálně věnovat.

Přihlásit se na Singltrek Camp můžete zde a na Jeden den s lektorem zde. Veškeré informace o výukovém programu Singltrek Camp si můžete přečíst zde a o výukovém programu Jeden den s lektorem zde. Podmínky účasti na našich výukových programech najdete zde. Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailu info@singltrek.cz. Kapacita kurzů se poměrně rychle plní, proto příliš neváhejte s přihláškou. Moc se na Vás těšíme!

Vaše Singltrek Centrum a lektoři