Co dělat, když nejezdíte

Čas na Singltreku pod Smrkem nebudete trávit jenom jízdou na kole.  Na Singltrek Centru se zabavíte, i když zrovna nebajkujete. Zde najdete několik tipů pro zpestření Vašeho pobytu u nás:

  • Pokud máte s sebou děti, určitě oceníte dětské hřiště s velkou prolézačkou a houpačkami. Děti se také dokážou skoro donekonečna zabavit na pumptreku, který je hned vedle hřiště.
  • Za teplého počasí přijde vhod krásné a čisté přírodní koupaliště s velkou pláží. Určitě si v létě nezapomeňte s sebou vzít plavky a ručník.
  • Blízký les láká ke krátkým i delším procházkám. Na podzim bývají okolní lesy plné hub.
  • Můžete se také vypravit k nově objeveným pramenům léčivé radioaktivní vody. Nacházejí se asi půl kilometru severovýchodně od Singltrek Centra. Když se nás zeptáte, nasměrujeme Vás a vysvětlíme cestu k nim. Voda z těchto pramenů je pitná, není však doporučeno ji pít příliš často. Jeden z pramenů slouží k bahenním koupelím.
  • Úplně nejoblíbenější aktivitou provozovanou na Singltrek Centru je odpočinek pracovně nazývaný „zevling“. Usaďte se na terase Singltrek Centra nebo na pláži, relaxujte a dívejte se. Výhled na masiv Smrku a okolní kopce se nikdy neokouká, to víme z vlastní zkušenosti.

Pokud zůstáváte kvůli Singltreku pod Smrkem v regionu Frýdlantska déle, budete určitě hledat náplň na chvíle odpočinku. Zejména pro dny špatného počasí doporučujeme vyzkoušet Sport, Spa a Welness při Hotelu Antonie****.

: English, Polish