Myčka kol, sprchy a další

Myčka kol

Následky vyjížďky je nejlepší zlikvidovat hned, a pak už jen příjemně relaxovat. Z vlastní zkušenosti moc dobře víme, že umývat zaschlé bahno z kola doma ve vaně je pěkná otrava. Správné trailové centrum musí mít myčku kol. Najdete ji hned vedle budovy Singltrek Centra.

Naše myčka kol má speciálně upravenou vapku, aby nedocházelo k ničení komponentů kola. Myčka je na žetony, které můžete zakoupit na baru Singltrek Centra. Protože se snažíme co nejvíce šetřit přírodní zdroje, myčka je objemově omezena, aby nedocházelo ke zbytečnému plýtvání vodou. Na jeden žeton (2,5 minuty) naprostá většina lidí bez problémů kolo umyje.

Sprchy

Máme osobně ověřeno, že po návratu z vyjížďky je nejlepší rychle umýt kolo a osprchovat se. Je potřeba se převléknout do čistého suchého oblečení, než nás zmůže únava. Relaxovat u kávy či piva s pocitem, že už nic nemusíme, je prostě bezkonkurenční.

V Singltrek Centru jsou k dispozici 3 sprchy. Ve sprchách je rovnou namixovaná teplá voda. Sprchy se spouští na žetony, které můžete zakoupit v budově Singltrek Centra. Doba, po kterou teče teplá voda, je nastavena na tři minuty, ale během sprchování můžete vodu kdykoliv zastavit a opět spustit.

Převlékárna

Ne všichni se chtějí do bajkerského oblečení převlékat na parkovišti nebo na louce. Doporučujeme využít předsálí u sprch, kde lze převlečení provést prakticky a pohodlně.

Úschovna zavazadel

Pokud své věci neradi necháváte v autě nebo je nechcete vozit sebou na vyjížďku, můžete si je uschovat v uzamykatelných skříňkách přímo v hlavní místnosti Singltrek Centra. Do skříněk se vejde standardní sportovní taška nebo běžný batůžek. Úschova zavazadel je bezplatná. O klíček ke skříňce požádejte obsluhu Singltrek Centra.

: English, German, Polish