Singltrek Camp

PROGRAM A TERMÍN SINGLTREK CAMPU PRO ROK 2019 PŘIPRAVUJEME. MEZITÍM SI MŮŽETE PŘEČÍST, JAK TO FUNGOVALO MINULOU SEZÓNU.

Singltrek Campy jsou bajkové výukové kempy pro všechny bajkery a bajkerky, kteří se chtějí na kole zlepšit a užít si více zábavy při vyjížďkách. První výukové kempy na Singltreku pod Smrkem proběhly již v sezóně 2012 ve znamení příjemné, pohodové a přátelské atmosféry a setkaly se s velkým ohlasem. V roce 2018 již pořádáme Singltrek Campy sedmým rokem. Našimi výukovými programy prošly již více než sedm set účastníků, někteří opakovaně.

Těší se na Vás skvělí a trpěliví lektoři – expertní MTB jezdci pod vedením Honzy Tandlera. Výuka je orientovaná na začátečníky až středně pokročilé bajkery. Na místě se účastníci rozdělí do skupinek podle zdatnosti. Výuka probíhá přímo na stezkách Singltreku, na pumptreku a mobilních překážkách. Součástí Singltrek Campu je videokoučing, přednášky a další doprovodný program.

V roce 2018 proběhne Singltrek Camp 14.07. – 15.07.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NA SINGLTREK CAMP NAJDETE ZDE

Podmínky účasti na výukových programech Singltrek Centra najdete zde.

Těšíme se na Vás!

PROGRAM:

pátek večer – příjezd, ubytování, společná večeře (okolo 19:00 hodin) a společenský večer

sobota – společná snídaně, koučování, polední pauza, koučování, společná večeře a společenský večer

neděle – společná snídaně, koučování, oficiální ukončení kempu okolo 13:00 hodin, odjezd nebo volný program

UBYTOVÁNÍ:

Ve vlastních stanech nebo autech účastníků v kempu u Singltrek Centra. Sprchy a toalety jsou v zázemí Singltrek Centra. Kola a cennosti je možné přes noc uschovat v zabezpečené budově Singltrek Centra. Ubytování v kempu je v ceně Singltrek Campu. Komfortnější ubytování je možné zajistit v penzionech v okolí.

STRAVOVÁNÍ:

V ceně kempu je polopenze (společné snídaně a večeře v Singltrek Centru). Vegetariánům nebo dietním omezením vyjdeme vstříc, prosíme, uveďte Vaše přání při přihlašování (v závazné přihlášce). Obědy jsou individuální, je možné využít polední nabídku Singltrek Centra.

CENA:

3.190,- Kč. Cena zahrnuje ubytování v kempu, stravování formou polopenze, výukový a doprovodný program, parkování, žetony na sprchu a na myčku kol.

CO S SEBOU:

Vlastní kolo (případně je možné si vypůjčit kolo v Singltrek Centru, rezervujte zde)

Vak nebo láhev na vodu (pitnou vodu Vám zdarma doplníme v Singltrek Centru), případně malou svačinu na doplnění energie.

Osobní doklady (stezky Singltreku pod Smrkem částečně vedou územím Polska).

Při výuce je povinná cyklistická helma. Doporučujeme cyklistické rukavice. Další ochranné prvky (chrániče kolen apod.) nejsou pro výuku potřeba.

Pokud běžně jezdíte s SPD (nebo s jinými pedálovými systémy), kurz v nich můžete absolvovat. Pro nácvik techniky se však řada lidí cítí jistěji na placatých pedálech. Volba je na Vás. Určitě si s sebou na Jeden den s lektorem vezměte i nějaké (klidně úplně obyčejné) tenisky s plochou podrážkou, protože část tréninku probíhá na pumptreku na našich speciálních kolech s placatými pedály.

 

: Polish