Singltrek Kids

Představujeme Vám nabídku výukových kempů pro děti, které budu probíhat na stezkách Singltreku pod Smrkem. Pro rok 2019 připravujeme jednodenní i vícedenní kempy, a také je možnost využít individuální výuky.

Jednodenní kempy budou probíhat ve třech termínech: 11. května / 8. června / 6. července. Zázemí se bude nacházet v Singltrek Centru, které nám zajišťuje veškerý servis včetně jídla a pití. Program bude složen z dopoledního a odpoledního bloku. Během dne nás čeká výuka a osvojení cyklistických dovedností, hry a soutěže na kolech a jízda na upravených stezkách. Děti budou rozděleny dle fyzických sil a zkušeností do menších skupin. Program bude doplněn sportovními a outdoorovými aktivitami, koupáním, odpočinkovým programem v kempu. Sraz účastníků je v 9.30 hodin v Singltrek Centru. Program bude probíhat od 10.00 – 17.00 hodin, který zakončíme dovednostními soutěžemi opět v Singltrek Centru.

Víkendový kemp připravuje v termínu 9. – 11. srpna 2019. Kemp je určen všem dětem, které si chtějí zlepšit své dosavadní zkušenosti, naučit novým dovednostem, mít své pod kontrolou, zdolávat terénní nerovnosti a v neposlední řadě užít si maximální zážitek z jízdy. Zázemí kempu se bude nacházet v Singltrek Centru, které nám zajistí veškerý servis: ubytování ve stanech, plnou penzi, myčku kol, lektoring a doprovodné aktivity. Program bude složen z dopoledního, odpoledního bloku a večerního bloku. Během dne nás čeká výuka a osvojení cyklistických dovedností, hry a soutěže na kolech a jízda na upravených stezkách. Večerní program bude přizpůsoben silám účastníků: pohybové hry a cvičení, společenské hry, promítání, beseda… Děti budou rozděleny dle fyzických sil a zkušeností do menších skupin. Program bude doplněn sportovními a outdoorovými aktivitami, koupáním, odpočinkovým programem v kempu. Příjezd na kemp 9. srpna mezi 9 – 10.00 hodin do Singltrek Centra. Zahájení programu v 10.30 hodin. Předpokládaný konec kempu 11. srpna v 17.00 hodin.

Pokud se chcete zúčastnit některého z výše nabízených kempů, prosíme o vyplnění závazné přihlášky a zaslání na e-mailovou adresu jana.trojanova@singltrek.cz. Vyplněním závazné přihlášky na výukový program, vyjadřujete souhlas s podmínkami účasti.

Pořádáme 3 jednodenní kurzy:

11. května 2019 Singltrek Kids 2019 jednodenní kurz

8. června 2019 Singltrek Kids 2019 jednodenní kurz

6. července 2019 Singltrek Kids 2019 jednodenní kurz.

Cena: 1390 Kč. V ceně jsou zahrnuty lektoring, svačina do batohu, oběd, žeton na sprchu, žeton na myčku kol, limo a dárek.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NA JEDNODENNÍ KURZ SINGLTREK KIDS NAJDETE ZDE!

Pořádáme 1 víkendový kemp:

9.–11. sprna 2019 Singltrek Kids 2019 víkendový kemp

Cena: 2990 Kč. Cena zahrnuje ubytování v kempu v poskytnutých stanech, stravování formou polopenzi, výukový a doprovodný program a dárek.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ NA VÍKENDOVÝ KEMP SINGLTREK KIDS NAJDETE ZDE!

Je také možné domluvit individuální výuku dětí.

Ceník:
1 dítě – 2500,- Kč / den
2 děti – 1800,- Kč / osoba / den
3 – 5 dětí – 1300,- Kč / osoba / den
6 a více dětí- 1100,- Kč / osoba (v ceně oběd)