Trailshop - bajkový obchod

Vše podstatné, co k ježdění v přírodě potřebujete. Nabídka produktů a značek v Trailshopu vychází z našich zkušeností. Nic, s čím bychom sami nebyli spokojeni, nechceme prodávat.

Singltrek Centrum Trailshop je profesionálně vybavený obchod na kraji lesa, otevřený v době, kdy máte čas a jste na kole. Nabízí kola, oblečení, doplňky a komponenty. Snažíme se sortiment ladit tak, aby u nás byly k dostání stejně dobré a cool kousky jako v trail centrech v Británii, kde jsme pro Singltrek pod Smrkem našli inspiraci. Vybíráme zboží, které se nám líbí, kterému věříme, které sami používáme a které je za dobrou cenu.

V Singltrek Centru se můžete nejen zásobit potřebným vybavením na vyjížďku, ale také si prohlédnout, co právě letí ve světě bajkování. Nebojte se zeptat, rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme. Přejeme si, abyste si pobyt na Singltreku pod Smrkem maximálně užili. Snažíme se Vám k tomu vytvořit co nejlepší podmínky.

Kromě vychytaných trailových kol Author z nejnovější kolekce a kultovních britských kol Genesis u nás najdete promyšlené britské trailové oblečení Madison, stále oblíbenější inovativní batohy Prism s páteřákem, populární blatníky Mudhugger, produkty pro servisování a údržbu kola a další vychytávky vyjadřující naši lásku ke stezkám.

: Polish