Ubytování

U Singltreku pod Smrkem najdete několik možností ubytování.


photo(10)Singltrek kemp

Pokud nepotřebujete pohodlnější ubytování a vystačíte si se spaním ve stanu, pod širákem nebo v autě, přijeďte do kempu, který je přímo na pláži koupaliště u Singltrek Centra. Je to rozhodně nejlevnější varianta. Navíc zažijete spoustu legrace a vždy budete přímo u centra dění a akcí na Singltreku pod Smrkem.

Cena tohoto ubytování na jeden den je 50 Kč za osobu, 50 Kč za stan, 100 Kč za obytný vůz nebo přívěs. Za osobní auto se platí jednorázový poplatek 100 Kč.

Děti do 12 let ubytováváme zdarma.

POZOR! Singltrek Centrum provozuje z důvodu „místních zvláštností“ pouze tu část kempu, která je nad stezkou. Zbytek kempu včetně chatek má jiné provozovatele, jiné podmínky ubytování, jiné ceny a nemá vazbu na Singltrek.

Singltrek Pension a Restaurace U Všech andělů

Singltrek Pension&Restaurant U Všech andělůSingltrek Pension se nachází kousek od náměstí Nového Města pod Smrkem, cca 5 min na kole od nástupního místa Singltrek Centrum. Patří do sítě služeb značky Singltrek, takže bajkeři mohou očekávat služby v té nejvyšší kvalitě. Pension má kapacitu 16 lůžek s možností několika přistýlek, úschovnu a myčku kol. K pensionu patří také sezónní restaurace (přístupná od čtvrtka do neděle také nebydlícím hostům) a příjemná venkovní zahrádka.

Hotel Antonie**** 

Prémiovým partnerem Singltreku pod Smrkem pro luxusní ubytování je Hotel Antonie**** ve Frýdlantě.

Hotel Antonie**** nabízí luxusní ubytovací, kongresové, restaurační, wellness a spa služby. Spolu s nimi je pod jednou střechou také komplexní sportovní zázemí. Budova hotelu nese rysy funkcionalismu posíleného o technologie 21. století.

Komplex Hotelu Antonie**** je v regionu Frýdlantska ojedinělý co do šíře nabízených služeb (jak pro hotelové hosty, tak pro nebydlící návštěvníky). Je koncipován jako komorní zařízení s ubytovací kapacitou pouhých 46 osob ve dvoulůžkových pokojích.

Dále Vám můžeme doporučit tyto ubytovatele v regionu:

Nové Město pod Smrkem
Hotel Měděnec
Relaxační a sportovní centrum NMpS

Jindřichovice pod Smrkem
Chalupa u hřiště
JiSAM Bungalovy
Penzion a Restaurace U Dubu
Pension U Můrinek

Ludvíkov pod Smrkem
Ubytování Smrk
Auto-camp a pension Ludvíkov

Lázně Libverda
Lázně Libverda

Raspenava
Hotel Zámeček Raspenava

Hejnice
Mezinárodní Centrum Duchovní Obnovy

Frýdlant
Albrechtova vyhlídka

A pokud hledáte luxusnější nabídku ubytování, doporučujeme tyto hotely:

Hotel Malinowy Dwór
Hotel Měděnec
Hotel Montanie
Antonie Spa Concept
Lázně Libverda

: English, Polish