Vítejte v nové sezóně Singltreku pod Smrkem!

27 Mar

posted by

Categories: Aktuálně

Comments: 0

Milí bajkeři, bajkerky a bajkerčata,

snad už se konečně blíží jaro. I když to tak teď moc nevypadá, brzy se zase bude dát jezdit. Právě jsme uprostřed pilných příprav na letošní sezónu. A jaký tedy bude ten letošní rok 2013 na Singltreku pod Smrkem?

Nového webu jste si už určitě všimli. Najdete na něm důležité i zajímavé informace o Singltreku pod Smrkem, o připravovaných akcích a dění na Singltrek Centru. Nadále samozřejmě také sledujte náš profil na Facebooku.

V nadcházející sezóně chystáme spoustu akcí. Takže jen stručně, na co se těšíme. Čeká nás slavnostní jarní otevření sezóny, čtyři výukové kempy orientované především na ženy (ale přístupné také mužům), Singltrek Fest, brigády na stezkách, společné komentované vyjížďky a podzimní loučení se sezónou. Termíny jsou již v našem kalendáři na webu a postupně přidáváme další akce. Více o připravovaných akcích napíšeme v příštím příspěvku.

K našim hlavním partnerům, jimiž jsou česká progresivní značka kol AGang a firma The North Face, která vyrábí kvalitní outdoorové oblečení, v roce 2013 přibyla také spolupráce s firmou Velo Sp, z.o.o., která je polským distributorem značky AGang a v Polsku provozuje značkové prodejny kol Dobre Sklepy Rowerowe. Velo Sp, z.o.o. nám také zprostředkovalo
partnerství s americkým výrobcem špičkových cyklistických prostředků na mazání a údržbu Finish Line.Singltrek pod Smrkem

Do AGang Test Centra přibudou nové stroje, zejména celoodpružené enduro modely Cult a Trinity. Budete mít také možnost vyzkoušet MTB s novým rozměrem kol 27.5, který v sobě spojuje výhody staršího 26″ rozměru a nových 29″. A když jsme u devětadvacítek, stojí za to zmínit, že přibudou také ony, a to zejména ve velikostech pro vyšší postavy.

V letošní sezóně také začínáme spolupracovat s inovativní německou firmou SQlab, která nabízí propracované ergonomické vybavení pro cyklistiku. Věhlas si získala zejména jejich sedla ulevující tlaku na citlivé části těla. Singltrek Centrum se stane test centrem SQlab pro Českou republiku a bude vybaveno pomůckami pro určení modelů sedla, gripů a vložek do cyklistických treter podle tělesných proporcí každého zákazníka. Tak přijďte vyzkoušet.

Samozřejmě nezapomínáme na péči o stezky. Na začátku sezóny doplníme a zkvalitníme značení stezek, jenž bohužel utrpělo vandalismem. Vyhotovíme také traumatologické značení Singltreku pod Smrkem, které Vám v případě neštěstí umožní přesně určit polohu pro efektivní zavolání pomoci.

Sezóna se blíží a všichni jsme natěšení, že konečně vyrazíme na kolo. Proto chceme zmínit také jedno důležité upozornění. V průběhu jarního tání jsou stezky nejcitlivější k poškození, protože půdní profil pod nimi je podmáčen odtékající vodou. Buďte prosím trpěliví a na Singltreku začněte jezdit, až Vám dáme vědět (zde na webu i na našich FB stránkách). Děkujeme Vám za ohleduplnost.

Tak ať je ta letošní bajková sezóna vydařená.
Jsme tu pro Vás.
Těšíme se na viděnou.
Za tým Singltrek Centra Vás zdraví Hanka, Tomáš, Petr a Honza.